City Lifeline: Prečo stavať novú železničnú stanicu

Existuje niekoľko dôvodov, prečo mesto môže potrebovať nový železničný systém metra. Zatiaľ čo každá metropola je iná, mnohé z problémov, s ktorými sa stretávajú, sú podobné. Existujúce potreby systému sa majú nahradiť Mnoho železničných systémov trvá niekoľko rokov. Veľká západná železnica Brunel je už 175 rokov. Železničná stanica Tanfield je stará viac ako 200 rokov. Ale potom nie všetky železnice, najmä mestské koľaje, majú šťastie, že vydrží ešte viac ako 100 rokov. Mnohé z nich sú vyradené z prevádzky a je potrebné ich nahradiť novými. Nové skladby pre väčšie vlaky, nové terminálové budovy na nahradenie starých stavieb a nové stanice na uspokojenie väčšieho počtu cestujúcich sú niektorými z dôvodov, prečo je potrebné nahradiť existujúci systém.

Zmena dopravných vzorov Mestské železnice sú postavené v závislosti od toho, kde ľudia pracujú a hrajú. V istom zmysle existuje železnica, ktorá urýchľuje existujúci model premávky. Rehabilitácia existujúceho železničného systému môže byť nevyhnutnou podmienkou, najmä ak je v službe viac ako 100 rokov. Metro New York City otvorilo svoju prvú linku v roku 1904 a postupne sa zlepšovalo a rozširovalo. Teraz je potrebné modernizovať ešte raz, aby sme reagovali na meniace sa požiadavky mesta a aby sme zabezpečili bezpečnosť služby. Ale nepretržité plánovanie, rozvoj a rekonštrukcia mesta môže priniesť zmeny v týchto modeloch, ktoré spôsobia, že jedna oblasť v meste je zastaraná a ďalšie rozmach. A s týmito zmenami príde potreba novej mestskej železnice. Aj rozširovanie mesta môže spôsobiť prudkú zmenu v tom, ako ľudia žijú a kam idú ľudia. Potreba verejnej dopravy, ktorá bola spôsobená touto zmenou, viedla k výstavbe novej železnice. Expanzná základňová základňa Železnica môže byť pôvodne postavená na to, aby vyhovovala obyvateľom oblasti. V priebehu času, keď počet obyvateľov mesta rástol, systém dosiahol svoju kapacitu a potreba novej železnice bola bezprostredná. Rastúca populácia, hospodársky rast a rozširovanie pôdy v Singapure spôsobili, že v priebehu posledných 15 rokov bolo postavených niekoľko liniek MRT / LRT. Dillího železničný systém bol neustále modernizovaný a rozšírený, aby zmenšil preplnenosť a odčerviloval existujúci železničný systém. Modernizácia mestských vlakov starne a technológia, ktorú majú, nemusí byť tak efektívna, ako bola. Bezpečnostné prvky je potrebné vymeniť spolu s vlakmi.

Metro železničný systém je mestská tepna. Presúva ľudí do práce rýchlejšie, bezpečnejšie a úspornejšie. Umožňuje mestu žiť, pohybovať sa a dýchať. Bez spoľahlivého železničného systému metra sa mestské ulice zadusia a služby sa zastavia.striekane izolacie